Sayfalar

11 Aralık 2010 Cumartesi

özlemcacımdan artikeldo kampanyası

TULIPA 47x264http://ozlemcacim.blogspot.com/2010/11/artikeldekocomdan-tam-20-kisiye.htmlMerhaba arkadaşlar bomba bir kampanyayla karşınızdayız:)

"STİKER HAKKINDA HERŞEY" Sloganı ile yola çıkan gerçektende Duvar stikerinden, Beyaz eşya stikerlerine Ayna stikerlerinden 3 boyutlu ürünlere kadar hiç bir yerde göremeyeceğiniz orjinal ürünlere http://www.artikeldeko.com.tr/ bu adresten ulaşabilirsiniz.FİRMA HAKKINDAArtikel'in dünyası 12 yıldır durmaksızın genişliyor. Kendi alanında bir marka haline gelen Artikel binlerce evde çocuk odalarından, yaşam odalarına kadar yaşadığınız mekanları süslüyor.Ürün kalitesi uluslararası kontrol ağına sahip Disney, Mattel (Barbie, Hotwheels), Nickeledeon (Süngerbob, Avatar, Dora), Hasbro (Transformers) tarafından takip edilmektedir.

Bu nedenle ürünlerimizin analiz sertifikaları bulunmakta ve denetlenmektedir.

Yeni yarattığımız prestij markamız olan Coart, Evinizin Art'ısı sloganı ile hem iç piyasada hem de yurtdışında oldukça popüler olmuştur.

Dünyada ilk defa üretilen kumaş çıkartmalar satıldığı tüm mekanlarda en fazla ilgi gören ve müşteri memnuniyetini en fazla alan ürün olmaktadır. Bizden ürün alarak online bayimiz olan firmalarının (örneğin Hepsiburada) en fazla yorum yapılan ürünlerinin başında gelmektedir.

Hiç yorum yok: